Hizmetler

 

Epoksi Uygulaması

Epoksi eksiz ve derzsizdir, dolayısı ile derz aralarına kir dolması, ek yerlerinden kalkma, su alma, kopma, yırtılma gibi sorunlar epokside olmaz. Epoksinin yüzeyi (epoksi modeline bağlı olarak) gayet pürüzsüz olduğundan kesinlikle mikrop ve bakteri barındırmaz.
Devamını Oku »

Saha Betonu Uygulaması

Birçok endüstriyel ve ticari yapılarda zemin betonu kullanılır. Zeminler, çatı dışında kullanıcının en çok yakındığı yapı elemanıdır. Zemin betonunun beklenen performans koşullarını belirleyerek tasarım aşamaları, malzeme türleri ve gerekli işçilik belirlenir.
Devamını Oku »

İzolasyon Uygulaması

Binaların su ve neme karşı korunması için yapılan yalıtım uygulamaları genel olarak su yalıtımı başlığı altında toplanır. Bu açıdan bakıldığında su yalıtımı; binaların her yerden gelebilecek su veya neme karşı daha dayanıklı olması için yapılan yalıtım uygulamasıdır.
Devamını Oku »

Jel Enjeksiyon Uygulaması

Jel, sağlamlaştırma için kullanılan bir malzemedir. Malzemenin sağlam olması ve su geçirmemesi, su yalıtımı için de kullanılmasını sağlamıştır. Yapıya zarar vermemesi ve kolay uygulanır bir malzeme olması da diğer avantajlarıdır.
Devamını Oku »
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.